Ihan inhimillisessä ilmapiirissä.

Kaiken alaan liittyvän kiireen ja kilpailun vastapainona on hyvä vaalia avoimuutta ja reiluutta. Inhimillisyys kuuluu meihin jokaiseen, ja se tulee mukanamme myös työpaikalle. Kuluneiden vuosien saatossa moodsilaisen oma mieli ja identiteetti on kirkastunut: asiantuntija, ammattiaan arvostava käsityöläinen, turkulainen… Meidän huomion vievät sataprosenttisesti työn alla olevat toimeksiannot ja asiakkaiden tarpeet. Meistä on mahtavaa olla sopivan kokoinen ja persoonallinen kokoonpano.

Tässä kasvot nimille, hauska tutustua!

Tiina Koivula
Head of Business & Accounts, Partner
+358 500 824 606
tiina.koivula@moods.fi

Pekka Oikarinen
Head of Creative & Solutions, Partner
+358 50 5525 111
pekka.oikarinen@moods.fi

Katja Teikari
Head of Digital & Analyses, Partner
+358 44 5298 680
katja.teikari@moods.fi

Kirsi Suoranta
Art Director & Production Specialist
+358 50 5929 270
kirsi.suoranta@moods.fi

Jani Virtanen
Web Developer
jani.virtanen@moods.fi

Iiro Rautiainen
Web Developer
+358 40 1427 800
iiro.rautiainen@moods.fi

Markku Vierula
Brand & Marketing Strategist, Copywriter
+358 40 5223434
markku@vierula.com

,