Ihan inhimillisessä ilmapiirissä.

Kaiken alaan liittyvän kiireen ja kilpailun vastapainona on hyvä vaalia avoimuutta ja reiluutta. Inhimillisyys kuuluu meihin jokaiseen, ja se tulee mukanamme myös työpaikalle. Kuluneiden vuosien saatossa moodsilaisen oma mieli ja identiteetti on kirkastunut: asiantuntija, ammattiaan arvostava käsityöläinen, turkulainen… Meidän huomion vievät sataprosenttisesti työn alla olevat toimeksiannot ja asiakkaiden tarpeet. Meistä on mahtavaa olla sopivan kokoinen ja persoonallinen kokoonpano.

Tässä kasvot nimille, hauska tutustua!

Tiina Koivula
Toimitusjohtaja, osakas
+358 500 824 606
tiina.koivula@moods.fi

Pekka Oikarinen
Luova johtaja, osakas
+358 505 525 111
pekka.oikarinen@moods.fi

Heidi Saari
Copywriter, sisällöntuottaja
+358 503 079 112
heidi.saari@moods.fi

Kirsi Suoranta
AD
+358 505 929 270
kirsi.suoranta@moods.fi

Tomi Björkman
Ohjelmistokehittäjä
+358 50 355 9969
tomi.bjorkman@moods.fi

Jani Virtanen
Ohjelmistokehittäjä
jani.virtanen@moods.fi

Iiro Rautiainen
Ohjelmistokehittäjä
+358 401 427 800
iiro.rautiainen@moods.fi

Markku Vierula
Kilpailuedun, brändin ja markkinoinnin asiantuntija
+358 405 223 434
markku@vierula.com

Mikko Issakainen
Koulutusasiantuntija
+358 40 356 7348
mikko.issakainen@miscon.fi

,